Ponuka
 
                        Referencie
 
                        Kontakt
 
                        Osobné
 

   Táto časť mojich stránok je venovaná Borovi, nemeckému krátkosrstému stavačovi (ohaři)

Bor z Droužkova sa narodil 25.7.2005. 

Je to pes gentleman, ako sa o ňom vyjadrujú majiteľky aj majitelia psov kamaratov, s ktorými sa stretáva na psej lúke v Libni. Je nesmierne šťastný, keď má na lúke svojich kamarátov, ale vie byť aj dosť nepříjemný, keď sa objaví nový ním nepoznaný pes a chce sa pripojiť ku svorke. Boro mu dáva jasne najavo, kto je tam pánom a občas to skončí škrabancami, krvavým uchom, či zúrivým štekotom, ale nakonec vždy zvíťazi jeho dobrá povaha a prijme cudzieho psa do svorky.

 

Jaga, Borova nočná mora ale aj nerozlučná spoločníčka 24 hodín denne

Nočná mora preto, lebo mu doma nedá pokoj, nedovolí mu mať chvíľku kľudu, to sú neustále útoky na Borove nohy, uši, krk, nahaňanie po byte a chudák Boro nevie častokrát kde sa chovat. Nájde ho všade. O to je väčšia Borova radosť keď ideme na psiu lúku, kde ihneď po vpustení za bránu nastáva sladká chvíľa odplaty a začne Jage aj s úrokami vracať to čo Jaga robí jemu doma.

Asi takto:

 

Z Bora sa stal dospelý pes. Od mája už nemá spoločníčku Jagu ktorá sa odsťahovala a tak je Boro celé dni sám doma, užíva si kľudu na páničkovej posteli a keď prídem domov je nešťastný, pretože musí z postele dole. Jeho celodennú samotu si vynahradzujeme dlhými nočnými prechádzkami po Libenských parkoch a zákutiach a to je jeho chvíľka, pretože sa v ňom prebúdza divé zviera a nevie od radosti čo by skôr robil. Behá ako splašený, nufák pri zemi a keď sa niekde zastaví hneď spozorniem, pretože veľmi rád ochutnáva zbytky jedál čo ľudia nechávajú na zemi. Vtedy nepočuje nič, úplne vypne sluch a ja sa môžem ukričať že je to FÚÚÚJ. On veľmi dobre vie, že robí čo nemá, pretože keď konečne zapne sluch, tak ide ku mne stále sa zmenšujúcimi kružnicami až zastane dva metre odomňa a čaká čo bude. Nepomáha nič, dohováranie, prosby, položenie na lopatky, proste nič, vtedy je šťastný že si niečo uchmatol a chutilo mu to. Ja sa mu v podstate nečudujem, keď mu pániček servíruje každý deň iba granule, síce veľmi dobré, ale len granule :)

 

 

  Boro

  • Boro prvý deň doma najprv oňuchával, ale o pár dní sa pustil do "upratovania".
  • Hneď prvý deň si našiel svoje miesto.
  • Koniec lenošenia a hurá do školy.
  • Chvíľka nepozornosti a cieľ je jasný
  • V novom domove vo vzácnej chvíľke kľudu
  • S kamarátom Bačom
  • Na výlete s Bačom a Natanom.
  • S Jaguškou.
  •